Fotbalisté Ústí se po výhře ve Vlašimi posunuli do čela tabulky

VLAŠIM

Fotbalisté Ústí nad Labem vyhráli ve 14. kole druhé ligy 2:0 ve Vlašimi a posunuli se do čela tabulky před Bohemians Praha. Ti se však mohou na první místo vrátit po sobotním večerním utkání ve Zlíně.

Úvod zápasu nabídl dvě šance Vlašimi, ale Strnad a Pokorný nedokázali skórovat a hosté je potrestali. Nejprve se v 17. minutě hlavičkou prosadil Veverka a po půlhodině hry skóroval z dorážky Holek. Domácí do poločasu nevymysleli odpověď a hosté šli do kabin spokojenější.

Vlašimští začali druhý poločas nebezpečnou střelou Macka, ale ta se i s tečí hostujícího obránce neujala. Další domácí pokus o snížení předvedl Pokorný, ale vedl si podobně jako Macek.

Vlašim - Ústí nad Labem 0:2 (0:2)
Branky: 17. Veverka, 30. Holek. Rozhodčí: Lerch - Gallo, Santarius. ŽK: M. Nešpor, Macek - Zeman. Diváci: 453.
Toma - M. Nešpor, Petrů, D. Nešpor, Norek - Janda (72. Jícha), Kotyza, Pokorný, Mareš (46. Macek), Průcha (60. Vojta) - Strnad. Trenér: Nádvorník.
Novák - Zeman, Džuban, Zachariáš, Dragoun - Brunclík, Martykán, Moulis, Volek - Holek, Veverka (90. Benda). Trenér: Habanec.