Rubriky:

Národní liga

Novým trenérem fotbalistů druholigového Zlína se stal Pulpit

30. října 2013 09:42 - Zlín

Novým trenérem fotbalistů druholigového Zlína se stal Martin Pulpit. U 14. celku tabulky nahradil dočasného kouče Aloise Skácela, který se po čtyřech porážkách za sebou vrátil do pozice sportovního ředitele.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"V tuto chvíli to není o žádných dlouhodobých plánech. Zlín musí ve zbytku podzimu vytěžit z minima maximum. Ze tří posledních zápasů je potřeba uhrát čtyři pět bodů, aby měl tým přes zimu relativní klid," řekl Pulpit, který se na lavičku Zlína poprvé postaví v neděli v Hradci Králové.

Šestačtyřicetiletý Pulpit, který se Zlínem podepsal smlouvu do konce podzimní části, naposledy vedl prvoligovou Ostravu, kde skončil letos v květnu. V nejvyšší soutěži působil také na Žižkově a v Olomouci.

Skácel k prvnímu týmu Zlína přišel místo Marka Kalivody začátkem září. Klub sice vyhrál první dva zápasy pod jeho vedením, pak ale zaznamenal čtyři porážky za sebou a je třetí od konce. Stejně jako předposlední Bohemians Praha má Zlín před posledním Vltavínem tříbodový náskok.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..