Živě

Kolín míří do druhé nejvyšší soutěže, FNL tak bude mít nadále 16 týmů

23. června 2014 17:44 - Praha

FK Kolín bude v příští sezóně hrát Fotbalovou národní ligu (FNL). V ní se tak objeví standardní počet 16 týmů. FK Kolín, který postup do druhé nejvyšší soutěže zvažoval kvůli ekonomickému hledisku, nakonec zamíří do FNL jako vítěz právě skončeného ročníku ČFL.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Dnes se s definitivní platností rozhodlo o posunu Kolína do druhé ligy, která se bude hrát o 16 týmech. Postup Kolína pro nás nyní ještě znamená povinnost znovu přelosovat příští ročník ČFL a českých divizí. K tomu dojde během čtvrtka," uvedl v pondělí Roman Berbr, místopředseda FAČR za Čechy.

Los příštího ročníku Synot ligy, nejvyšší soutěže, a FNL se uskuteční ve středu 25. června v Praze v rámci Ligového shromáždění.

dos, Sport.cz

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..