Kolín míří do druhé nejvyšší soutěže, FNL tak bude mít nadále 16 týmů

23. června 2014 17:44 - Praha

FK Kolín bude v příští sezóně hrát Fotbalovou národní ligu (FNL). V ní se tak objeví standardní počet 16 týmů. FK Kolín, který postup do druhé nejvyšší soutěže zvažoval kvůli ekonomickému hledisku, nakonec zamíří do FNL jako vítěz právě skončeného ročníku ČFL.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Dnes se s definitivní platností rozhodlo o posunu Kolína do druhé ligy, která se bude hrát o 16 týmech. Postup Kolína pro nás nyní ještě znamená povinnost znovu přelosovat příští ročník ČFL a českých divizí. K tomu dojde během čtvrtka," uvedl v pondělí Roman Berbr, místopředseda FAČR za Čechy.

Los příštího ročníku Synot ligy, nejvyšší soutěže, a FNL se uskuteční ve středu 25. června v Praze v rámci Ligového shromáždění.

dos, Sport.cz

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..