Budějovice - Znojmo 1:0 Jihočechy ani oslabení neobralo o výhru

26. srpna 2016 19:54 - České Budějovice

Záložník Jindřich Kadula dal na konci první půle vedoucí gól Českých Budějovic v utkání 4. kola druhé fotbalové ligy se Znojmem a skóre se nezměnilo až do konce. Ani vyloučení Michala Klesy deset minut před koncem Jihočechy o vítězství neobralo.

Českobudějovičtí dosud neinkasovali ani gól, dostali se do čela tabuly, mohou být ovšem ještě v tomto dějství předstiženi Opavou, která přivítá na svém hřišti Ústí, a Ostravou, kterou čeká derby s Frýdkem-Místkem.

4. kolo druhé fotbalové ligy:
Dynamo České Budějovice - 1. SC Znojmo 1:0 (1:0)
Branka: 41. Kadula. Rozhodčí: Marek - Kotík, Kotalík. ŽK: Čavoš, Klesa, Kalod, Křížek - Javůrek, Holub, Odehnal, Urbančok. ČK: 81. Klesa. Diváci: 1103.
Č. Budějovice: Křížek - Klesa, Šourek, Novák, Funda - Čermák, Čavoš - Wermke (71. Benát), Táborský, Kadula (59. Pešek) - Kalod (83. Bederka). Trenér: Lerch.
Znojmo: Doleček - Helísek, Svozil, Odehnal, Čereda - Motal - Holub (59. Rybička), Šumbera (79. Urbančok), Nepožitek, Javůrek - Ledecký (76. Njire). Trenér: Kučera.
ČTK

Časová osa: Národní liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..