Hradec - Vlašim 2:1Hradec otočil duel s Vlašimí a poskočil na druhé místo FNL

Fotbalisté Hradce Králové v sedmém kole druhé ligy otočili domácí zápas s Vlašimí a po výhře 2:1 poskočili na druhé místo neúplné tabulky. České Budějovice vedou díky lepšímu skóre a mají utkání k dobru. Ve druhé předehrávce Třinec zvítězil v Ústí nad Labem 3:0 a patří mu třetí pozice

V Hradci padly všechny branky až ve druhém poločase. Vlašim dostal do vedení v 58. minutě střídající Hašek, ale o chvíli později vyrovnal Pázler a sedm minut před koncem dokonal obrat domácí náhradník Žondra. Votroci na svém stadiónu zvítězili potřetí za sebou.

Třinci na severu Čech dokonale vyšel úvod. V páté minutě otevřel skóre Juřena a brzy nato zvýšil Bedecs z penalty. Ústecký Vaněk ještě dostal červenou kartu a těsně před koncem poločasu přidal třetí branku Kateřiňák.

7. kolo druhé fotbalové ligy:
FC Hradec Králové - Sellier & Bellot Vlašim 2:1 (0:0)
Branky: 67. Pázler, 83. Žondra - 58. Hašek. Rozhodčí: Lerch - Fišer, Poživil. ŽK: Čech, Pajer - Štochl, Vyhnal, Skopec. Diváci: 1042.
Hradec: Ottmar - Mudra (65. Žondra), Čech, Nosek, Plašil - Schwarz, Zorvan (46. Šípek) - Martan, Vlkanova, Krátký - Pázler (88. Pajer). Trenér: K. Havlíček.
Vlašim: Nguyen - Kadlec, Štochl, Piško, Tusjak - Janda (55. Vyhnal), Skopec, Wiesner, Vodháněl - Fotr (55. Vyhnal), Hadaščok. Trenér: P. Havlíček.
FK Ústí nad Labem - Fotbal Třinec 0:3 (0:3)
Branky: 5. Juřena, 14. Bedecs z pen., 45. Kateřiňák. Rozhodčí: Mrázek - Ratajová, Lakomý. ŽK: Procházka - Kateřiňák, Ilko. ČK: 11. L. Vaněk (Ústí). Diváci: 684.
Ústí nad Labem: Kotěra - Gilián, M. Richter, L. Vaněk, Zeman - Peterka, D. Richter (76. Miskovič) - Pilík, Matějka, Procházka (79. Výborný) - Kacafírek (14. Jindráček). Trenér: Skála.
Třinec: Paleček - Ilko, Čelůstka, Reintam, Janoščín - Ižvolt (78. Joukl), Bedecs, R. Vaněk, Kateřiňák (78. Janošík), Šumbera - Juřena (70. Dedič). Trenér: Neček.