Olympia - Příbram 2:2Příbramští fotbalisté jen remizovali s Olympií, Třinec prohrál s Dynamem

Fotbalisté Příbrami ve 22. kole druhé ligy remizovali 2:2 na hřišti Olympie Praha. Středočeši po úvodní brance Karla Hejného ještě v prvním poločase vyrovnali zásluhou Filipa Hlúpika a do vedení je po hodině hry poslal Antonín Fantiš. Náskok drželi až do nastavení, ve kterém vyrovnal David Broukal. Ve druhém duelu zastavilo Dynamo České Budějovice sérii neúspěchů a veze tři body z Frýdku-Místku po výhře 2:1.

Fotbalisté Olympie oslavují vyrovnávací gól na 2:2 v 90. minutě utkání 22. kola Fortuna národní ligy.

Příbram sice ztratila první body po sedmi vítězstvích za sebou, ale stále pohodlně míří za postupem. Na druhém místě tabulky má náskok pěti bodů před třetím Hradcem Králové, který má odehráno o jedno utkání víc.

Olympia, jež vyhrála jediný z posledních pěti zápasů, je sedmá.

22. kolo druhé fotbalové ligy:
Olympia Praha - Příbram 2:2 (1:1)
Branky: 21. Hejný, 90.+1 Broukal - 38. Hlúpik, 60. Fantiš. Rozhodčí: Franěk - Kožár, Kubec. ŽK: Žežulka, Gidiš - Zápotočný. Diváci: 585.
Olympia: Stejskal - Žežulka (46. Frizoni), Fišl (70. Keita), Mišůn, Broukal - Mulazimis, Giditz, Verner (57. Ruml), Vasiliu - Hejný, Jukl. Trenér: Pařízek.
Příbram: Boháč - Zápotočný, Kodr, Tregler, Skácel - Hlúpik (67. Průcha), Grajciar, Květ, Matoušek - Fantiš (78. Antwi), Ayong (57. Slepička). Trenér: Csaplár.
Frýdek-Místek - České Budějovice 1:2 (1:2)
Branky: 40. Varadi - 20. Hašek, 45.+2 Javorek. Rozhodčí: O. Lerch - Koval, Flimmel. ŽK: Kladrubský (Č. Budějovice). Diváci: 750.
Frýdek-Místek: Buček - Bala, Literák, Biolek, Gáč - Slaninka, Hruška (69. Fukala), Mozol (78. Švrček), Willwéber - Přichystal (60. Chvěja), Varadi. Trenér: Pulpit.
Č. Budějovice: Křížek - Nitrianský, Havel, P. Novák, Kladrubský - Čavoš, Javorek - Pešek (90. Švantner), Hašek (87. Táborský), Puchel (70. Pouček) - Sukisa. Trenér: J. Lerch.