Rubriky:

Německo

Brankář Drobný prodloužil smlouvu v Brémách

5. července 2018 13:28 - Brémy

Český brankář Jaroslav Drobný bude i nadále působit v Brémách. Osmatřicetiletý fotbalista dnes s německým klubem podepsal novou roční smlouvu. Ve Werderu bude pokračovat po boku krajanů, gólmanské jedničky Jiřího Pavlenky a obránce Theodora Gebre Selassieho.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Jsme rádi, že Drobo u nás zůstane i v nadcházející sezoně. S jeho zkušenostmi je při trénincích velmi důležitou částí mladého brankářského týmu. Navíc kdyby nastoupil, tak zápasy bundesligy už jsou pro něj rutinní záležitost," prohlásil výkonný ředitel Werderu Frank Baumann.

"V Brémách jsem spokojený a fotbal si pořád užívám. Moc rád předám zkušenosti mladším spoluhráčům," přidal Drobný, který do Brém přišel v červnu 2016 po šesti letech v Hamburku. V první sezoně za Werder odchytal deset zápasů, v uplynulém ročníku už byl jen náhradníkem.

V české lize Drobný nastupoval za České Budějovice a za sebou má také angažmá v Panioniosu, Fulhamu, Haagu, Ipswichi, Bochumi a Hertě Berlín. Za reprezentaci odchytal sedm zápasů.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..