Augsburg - Hoffenheim 0:4Kadeřábkův tým si venku zařádil

dos, škvSport.cz

Fotbalisté Hoffenheimu v nedělním zápase 28. kola nejvyšší německé ligy zvítězili v Augsburgu vysoko 4:0. Hattrick zaznamenal alžírský útočník Ishak Belfodil, celý zápas odehrál za vítěze český reprezentant Pavel Kadeřábek. O úvodní přesný zásah se postaral chorvatský reprezentant Andrej Kramarič. Hlavní podíl na jedenáctém vítězství Hoffenheimu v aktuální sezoně měl pak alžírský hrdina Belfodil.

Sestřih utkání 28. kola německé fotbalové ligy Augsburg - HoffenheimVideo: DIGI Sport, DIGI Sport

Fotbalisté Brém remizovali v Mönchengladbachu 1:1 a zaváhali po sérii tří vyhraných zápasů. Werder, za který nastoupili reprezentanti Jiří Pavlenka a Theodor Gebre Selassie, alespoň odvrátil první soutěžní porážku v letošním roce.

Brémy v úvodním poločase držely s Mönchengladbachem krok, ale domácím vyšel začátek druhého dějství. Chybu v rozehrávce potrestal Neuhaus a po kličce brankáři Pavlenkovi otevřel skóre. V 79. minutě srovnal Klaassen umístěnou hlavičkou. Pátý Mönchengladbach potřetí za sebou v bundeslize nezvítězil a ztrácí čtyři body na čtvrtý Frankfurt, Werderu patří osmé místo.

Sestřih utkání 28. kola německé fotbalové ligy Mönchengladbach - BrémyVideo: DIGI Sport, DIGI Sport

Sedmému Hoffenheimu po jasné výhře 4:0 v Augsburgu chybí bod na šestý Wolfsburg, který drží poslední pohárovou příčku.