Union - Frankfurt 1:2Nováček Union Berlín podlehl Frankfurtu a prohrál potřetí v řadě

Berlín

Bundesligový nováček Union Berlín nebodoval v německé fotbalové lize potřetí za sebou. V předehrávce 6. kola německé fotbalové ligy podlehl tým z hlavního města doma 1:2 Eintrachtu Frankfurt, jenž si připsal první venkovní výhru v sezoně.

Portugalec André Silva a Nizozemec Bas Dost svými góly rozhodli o výhře Frankfurtu nad Unionem Berlín.

Góly začaly v Berlíně padat až po přestávce. Tři minuty po návratu z kabin se prosadil Nizozemec Bas Dost, jenž nastoupil poprvé v základní sestavě Eintrachtu. Na rozdíl dvou gólů zvýšil v 62. minutě Portugalec André Silva, domácí už pouze snížili čtyři minuty před koncem díky Nigerijci Anthonymu Ujahovi.

Frankfurt se posunul na sedmé místo tabulky, Union zůstal se čtyřmi body čtrnáctý a hrozí mu po dohrání kola pád na sestupové pozice.