Rubriky:

Německo

Daridovým trenérem v Hertě bude Klinsmann

27. listopadu 2019 10:56 - Berlín

Záložníka Vladimíra Daridu bude v Hertě Berlín trénovat legendární útočník a někdejší kouč německé fotbalové reprezentace Jürgen Klinsmann. Na lavičce vystřídá Chorvata Anteho Čoviče, který v létě povýšil od rezervy k prvnímu týmu, ale mužstvu se pod jeho vedením nedařilo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Po aktuální sérii čtyř porážek je Hertha v tabulce patnáctá a hrozí jí boj o záchranu. Naposledy utrpěla debakl 0:4 s Augsburgem.

Klinsmann povede berlínský tým do konce sezony. Jeho asistentem bude Alexander Nouri, bývalý trenér Werderu Brémy.

Smolný Kadeřábkův večer. Český reprezentant pálil do vlastní sítě

"To rozhodnutí se rodilo hrozně těžko, protože Ante byl součástí Herthy přes 20 let. Nakonec jsme ale vzhledem k vývoji a posledním výsledkům usoudili, že je to potřeba," uvedl sportovní ředitel klubu Michael Preetz.

Pětapadesátiletý Klinsman se začátkem listopadu stal členem dozorčí rady Herthy, kde donedávna působil jeho syn Jonathan, který chytal především za rezervu. Mistr světa a Evropy naposledy trénoval reprezentaci USA, u které skončil v roce 2016. Předtím koučoval Bayern Mnichov a německý národní tým, s nímž získal bronz na domácím světovém šampionátu v roce 2006. Do bundesligy se vrací po deseti letech.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..