Rubriky:

Německo

Fotbalista Hannoveru se nakazil koronavirem

11. března 2020 14:24 - Hannover

Obránce druholigového Hannoveru Timo Hübers měl jako první profesionální fotbalista v Německu pozitivní test na koronavirus. Klub předpokládá, že se nakazil v sobotu večer na akci v Hildesheimu, a protože od té doby nebyl v kontaktu s nikým z klubu, neměl by být hrozbou pro ostatní. Nyní je Hübers v domácí karanténě.

 

Jerome Miron, Reuters

"Timo se zachoval příkladně. Dosud neměl žádné příznaky, ale když zjistil, že na stejné akci byl člověk pozitivně testovaný na koronavirus, podal zprávu lékaři a zůstal doma v karanténě," uvedl hannoverský sportovní ředitel Gerhard Zuber.

Z preventivních důvodů podstoupili testy všichni hráči i členové realizačního týmu. V pátek odehrál Hübers celý zápas proti Norimberku. Jeho spoluhráči se dál připravují na nedělní duel s Drážďany, který se uskuteční kvůli šíření koronaviru bez diváků.

Maraton ve Vídni se kvůli koronaviru v dubnu nepoběží

https://www.facebook.com/Hannover96/posts/10156584234717101

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..