Rubriky:

Německo

Mistr světa Schürle se vrací ze Spartaku do Dortmundu

17. dubna 2020 19:46 - Moskva

Fotbalový mistr světa André Schürrle se vrací z hostování ve Spartaku Moskva zpět do Dortmundu. Ruský klub neuplatní na devětadvacetiletého německého útočníka a spoluhráče českého reprezentanta Alexe Krále opci. Listu Bild to řekl sportovní ředitel moskevského klubu Tomas Zorn.

 

Sport.cz

Schürrle odešel na hostování do Spartaku vloni v létě za milion eur (27 milionů korun) a v Rusku odehrál 18 soutěžních utkání. V lize vstřelil jeden gól, Spartaku patří v přerušené soutěži osm kol před koncem osmé místo. Sezona v Rusku nebude pokračovat dřív než v červnu, Schürrle už se nicméně podle Bildu k týmu nevrátí.

V Dortmundu, z něhož dříve hostoval také ve Fulhamu, má Schürrle smlouvu do příštího roku. Člen zlatého týmu z MS v roce 2014 hrál v minulosti také ze Mohuč, Leverkusen, Chelsea a Wolfsburg.

Společný trénink? Pro beka Dortmundu rychle skončil

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..