Rubriky:

Německo

Ibiševič odmítá nabídky na přestup, zůstává věrný Hoffenheimu

3. prosince 2008 16:44 - HOFFENHEIM

Bosenský fotbalista Vedad Ibiševič si sice díky 17 vstřeleným brankám v dosavadních 15 zápasech německé bundesligy může vybírat z mnoha lukrativních nabídek na přestup, nadále však hodlá zůstat věrný provinčnímu Hoffenheimu, který především díky jeho brankám kraluje ligové tabulce. Podle rozhovoru pro deník Bild bude hájit barvy Hoffenheimu nejen na jaře, ale dokonce i v příští sezóně.

"Nabídky z velkých klubů mě těší a jsem na to hrdý. Definitivně ale říkám, že v Hoffenheimu budu hrát i v příští sezoně," řekl čtyřiadvacetiletý střelec, který jednoznačně kraluje pořadí střelců.

I díky tomu již o jeho služby projevily zájem mnichovský Bayern, Manchester United či Arsenal. Ibiševič však raději dá přednost Hoffenheimu, kde se díky miliardářovi Dietmaru Hoppovi buduje silný tým. K tomu má dopomoci i nový stadion, na kterém by letošní nováček bundesligy mohl hrát již v příští sezóně.

ČTK

Časová osa: Německo

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..