Rubriky:

Německo

Ribéry chtěl pobavit spoluhráče a naboural s autobusem Bayernu

9. ledna 2009 16:06 - DUBAJ

Neslavně dopadl pokus hvězdného fotbalisty Francka Ribéryho pobavit spoluhráče z Bayernu Mnichov, když během soustředění v Dubaji usedl za volant klubového autobusu. Projížďka okolo hotelu podle deníku Bild skončila několika zdemolovanými ukazateli, protože francouzský reprezentant nezvládl řízení a skončil na obrubníku. Žádnému z hráčů na palubě se nic nestalo.

"Chtěl kluky trošku zvláštně pobavit. Naštěstí se ale nikomu nic nestalo. Franck je z toho jen trochu vylekaný," komentoval nehodu trenér Bayernu Jürgen Klinsmann. Rovněž hráči v čele s Timem Borowským přiznali menší šok krátce po nehodě. Poté se však všemu prý pořádně zasmáli.

Do smíchu však nebylo vedoucímu hotelu, který však k incidentu nakonec nezavolal policii. Mimo jiné i proto, že Ribéry nemá oprávnění řídit autobus. Celou záležitost tak musel řešit generální manažer Bayernu Uli Hoeness.

Pětadvacetiletý Ribéry v těchto dnech však nezaskočil vedení Bayernu jen nepovedenou vyjížďkou, ale také prohlášením, že by se nebránil odchodu z mnichovského celku. "Mám smlouvu do roku 2011, ale je těžké slíbit, že ji dodržím," uvedl Ribéry pro deník Bild. "Cítím se tu dobře, ale jsem otevřený ke všemu. Ve fotbale nikdy nevíš, co se stane," dodal technický záložník, který si čtvrteční nehodou připomněl událost z doby, kdy mu byly dva roky. Tehdy si z nehody svých rodičů odnesl vážné zranění, které si vyžádalo sto stehů, především v oblasti obličeje.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..