Babbel bude fotbalisty Stuttgartu trénovat až do roku 2010

10. dubna 2009 16:30 - BERLÍN

Bývalý německý reprezentant Markus Babbel by měl fotbalisty Stuttgartu trénovat i v příští sezóně. Šestatřicetiletý kouč v pátek s vedením klubu prodloužil o rok smlouvu poté, co byla přijata jeho přihláška ke studiu na potřebnou licenci. Bez ní měl od svazu svolení vést tým jen do konce letošního ročníku.

Platnost kontraktu je podmíněna úspěšným absolvováním desetiměsíčního trenérského kurzu, který začíná v létě. Babbel kvůli studiu v Kolíně nad Rýnem zmešká v každém týdnu pondělní až středeční tréninky. Ty povede jeho asistent Rainer Widmayer, který také prodloužil smlouvu. "Možná v prosinci zjistíme, že to nefunguje, ale oba trenéři potřebují naši podporu," řekl sportovní ředitel klubu Horst Heldt.

Stuttgartu, kde hraje i český záložník Jan Šimák, se pod Babbelovým vedením daří. Mistr Evropy z roku 1996 je u týmu od loňského listopadu a klubu momentálně patří páté místo.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: