Rubriky:

Německo

Smělé plány Daridova týmu. Cílem je historický titul i úspěch v pohárech

2. července 2020 09:56

Fotbalová Hertha Berlín se na rozdíl od některých klubů nemusí obávat finančních problémů způsobených pandemií koronaviru. Její investor Lars Windhorst poskytne klubu dalších 150 milionů eur (téměř čtyři miliardy korun) a věří, že by tým českého reprezentanta Vladimíra Daridy mohl zaútočit na historický bundesligový titul.

 

Hertha Berlín

"Když všichni zainteresovaní potáhnou za jeden provaz, není důvod, aby se Hertha jednou nestala mistrem a neměla úspěch v Lize mistrů. Ale jak rychle to půjde, těžko předpovídat," řekl Windhorst listu Bild.

V této sezoně německé ligy skončila Hertha desátá a do evropských pohárů nepostoupila. Naopak dlouho bojovala o to, aby se v soutěži nemusela zachraňovat.

Windhorstova investiční společnost Tennor pošle Hertě 50 milionů eur tento měsíc a dalších 100 milionů v říjnu. Suma, kterou spolumajitel klubu od svého loňského vstupu do Herthy napumpuje, vzroste už na 374 milionů eur.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..