Rubriky:

Německo

Ribéryho zranění není vážné, nezahraje si jen dva týdny

16. ledna 2011 13:37 - MNICHOV

Zranění záložníka Francka Ribéryho z prvního jarního zápasu německé ligy není tak vážné, jak se v Bayernu Mnichov obávali. Francouzský fotbalista si v sobotu ve Wolfsburgu po zákroku Brazilce Josuého pouze natáhl vazy v levém koleně. Mimo hru bude Ribéry dva týdny.

 

ČTK

Dnešní vyšetření u klubového lékaře a specialisty Hanse-Wilhelma Müllera-Wohlfahrta neprokázalo žádnou trhlinu. "Ulevilo se mi, že to není tak zlé," uvedl francouzský hráč, který na podzim chyběl Bayernu kvůli zranění kotníku téměř dva měsíce.

"Bylo to štěstí v neštěstí. Samozřejmě mě mrzí, že jsem se zase zranil, ale na druhou stranu to mohlo být horší," řekl sedmadvacetiletý fotbalista.

Sobotní zápas s Wolfsburgem pro Ribéryho skončil už v 18. minutě. Bayern začal po zimní pauze remízou 1:1 a na vedoucí Dortmund ztrácí už 16 bodů.

ČTK

Časová osa: Německo

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..