Živě

Hoffenheim má před Libercem zpět v kádru šest hráčů z karantény

23. listopadu 2020 18:23 - Zuzenhausen

Hoffenheimu se tři dny před čtvrtečním utkáním Evropské ligy v Liberci vrátilo do týmu po prodělané nákaze koronavirem šest fotbalistů a dva členové realizačního štábu. V izolaci zůstal jen Sargis Adamjan, jenž byl minulý týden pozitivně testován v arménské reprezentaci.

 

Radek Petrášek, ČTK

Hoffenheim v sobotu nastoupil proti Stuttgartu (3:3) celkem bez jedenácti hráčů včetně českého reprezentanta Pavla Kadeřábka, jenž je zraněný. Na dnešním tréninku se už po absolvované karanténě objevili Sebastian Rudy, Išak Belfodil, Munas Dabbur a Robert Skov, zatím individuálně se připravují Kevin Vogt a Jacob Bruun Larsen.

Hoffeheimu se na rozdíl od bundesligy, v níž z posledních šesti zápasů získal jen dva body, v Evropské lize daří. Libereckou skupinu vede po třech utkáních s plným počtem bodů a Slovanu začátkem listopadu uštědřil doma debakl 5:0.

Porazili Lyon, AC Milán i Španěly, ovšem na Němce Liberec neumí. Zázrak se stát může, věří Hoftych

ČTK

Časová osa: Německo

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..