Wolfsburg - Brémy 5:3Hororový večer pro Pavlenku. Brémy schytaly pět branek

Fotbalisté Wolfsburgu zdolali v německé lize Brémy 5:3 a i po 9. kole zůstávají v soutěži bez porážky. Werder s brankářem Jiřím Pavlenkou a obráncem Theodorem Gebre Selassiem prohrál poprvé po sérii pěti remíz se shodným výsledkem 1:1.

Brémy proti Wolfsburgu vyhořely v obraně

V pátek bylo už v prvním poločase jasné, že bude gólový účet vyšší. Wolfsburg do přestávky vedl 3:2, krátce po pauze ale bylo po Brooksovu vlastním gólu vyrovnáno. Šestou remízu v řadě ale nakonec Brémy neuhrály.

Domácí poslal do vedení druhou brankou Weghorst a skóre v páté minutě nastavení zpečetil Bialek. Wolfsburg tak oslavil jubilejní 300. vítězství v bundeslize a v neúplné tabulce je s bilancí čtyř výher a pěti remíz pátý.

Německá fotbalová liga - 9. kolo:
Wolfsburg - Brémy 5:3 (37. a 76. Weghorst, 22. Baku, 25. Brooks, 90.+5 Bialek - 13. Bittencourt, 36. Möhwald, 47. vlastní Brooks).