Ballack nasměroval Leverkusen k výhře v Kaiserslauternu

Fotbalisté Leverkusenu vyhráli v předehrávce 13. bundesligového kola v Kaiserslauternu 2:0 a posunuli se na šesté místo tabulky. Góly vstřelili Michael Ballack a Sidney Sam, kteří v minulosti hájili barvy domácího týmu.

Michael Ballack (vlevo) se raduje z branky se svým spoluhráčem z Bayeru Leverkusen Andre Schuerrlem.

Kapitán Ballack, jenž kvůli zlomenému nosu hraje s ochrannou maskou, poslal hosty do vedení v 54. minutě po chybě brankáře Trappa, který neudržel jeho střelu z dvaceti metrů. Pojistku pro tým, za nějž odehrál celý zápas český reprezentační obránce Michal Kadlec, přidal v 70. minutě po kombinaci ve vápně Sam.

Leverkusenu se tak vydařila generálka na středeční zápas Ligy mistrů proti Chelsea, kde někdejší kapitán německé reprezentace Ballack hrál před loňským příchodem do Bayeru.