Union - Leverkusen 1:0Trápení Bayeru pokračuje! Porážce nezabránil ani Schick

Fotbalisté Leverkusenu s Patrikem Schickem v sestavě prohráli v 16. bundesligovém kole 0:1 na hřišti Unionu Berlín po inkasované brance dvě minuty před koncem. Bayer, jenž se mohl v případě vítězství posunout na druhé místo bod za Bayern Mnichov, tak z posledních čtyř zápasů získal jediný bod.

Leverkusen prohrál na hřišti Unionu Berlín, porážce nezabránil ani Patrik Schick

Utkání rozhodl z brejku po sprintu z vlastní poloviny v 88. minutě Cedric Teuchert. Střídající útočník už pět minut po přestávce nastřelil tyčku hostující branky.

Český reprezentant Schick se na rozdíl od minulého bundesligového zápasu proti Brémám neprosadil a v 69. minutě šel ze hřiště.

Leverkusen zůstal před víkendovými zápasy kola třetí. Union, který už šest utkání neprohrál, se nečekaně posunul bod za svého dnešního soupeře na čtvrté místo zajišťující Ligu mistrů.