U nováčka bundesligy Bielefeldu skončil trenér Neuhaus

1. března 2021 17:17 - Bielefeld

U fotbalistů Bielefeldu skončil po sérii pěti bundesligových zápasů bez výhry trenér Uwe Neuhaus. Vedení nováčka nejvyšší soutěže jej odvolalo a hledá nástupce.

 

Ina Fassbender, Reuters

Arminia z posledních pěti zápasů vybojovala jen bod, ten přitom paradoxně získala za remízu 3:3 na hřišti mistrovského Bayernu Mnichov. Ve všech pěti utkáních ale inkasovala minimálně tři góly a poslední dvě prohrála shodně 0:3. Aktuálně jí patří v tabulce 16. místo, které znamená účast v baráži o udržení. Při jednom zápasu k dobru má jen jednobodový náskok na Mohuč, s 18 vstřelenými góly z 22 utkání má Arminia druhý nejhorší útok po beznadějně posledním Schalke.

Jednašedesátiletý Neuhaus vedl Arminii od roku 2018. Loni s ní slavil po 11 letech postup do bundesligy. Smlouvu měl ještě na příští sezonu.

ČTK

Časová osa: Německo

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..