Obchod s drogami. Bývalá hvězda bundesligy je ve vazbě

31. března 2021 18:06 - Hamburg/Praha

Bývalý bundesligový fotbalista a mládežnický reprezentant Německa Mustafa Kučukovič je od minulého týdne ve vazbě. Čtyřiatřicetiletý někdejší útočník Hamburgeru SV byl zapojen do obchodu s narkotiky. Společně s Kučukovičem byl zadržen ještě 29letý muž. Dvojice měla drogy prodávat ve velkém.

 

Profimedia.cz

Stovky kilogramů marihuany, hašiše a 50 kilogramu kokainu si měla dvojice obstarat během května a června loňského roku a následně je prodat v Hamburku.

Během domovní prohlídky u zatčených policisté objevili 20 000 eur v hotovosti (asi 500 tisíc korun), několik mobilních telefonů a stovky zahraničních SIM karet. Oběma mužům hrozí několikaleté tresty vězení.

Kučukovič byl německý mládežnický reprezentant s bosenskými kořeny. Na startu karéry patřil k největším talentům světového fotbalu a přepovídala se mu velká budoucnost. Mezi lety 2004-2007 hrál za Hamburger SV.

Přechod mezi mládežnickým a dospělým fotbalem ale podle jeho představ nevycházel. Jeho kariéra postupně uvadala a přes různá angažmá po Evropě končil s fotbalem v nižších německých ligách. Do soutěžního utkání nastoupil naposledy v roce 2017.

pb, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..