Fotbalové Mohuči hrozí, že kvůli epidemii covidu v týmu zmešká start bundesligy

11. srpna 2021 16:56 - Berlín

Fotbalistům Mohuče hrozí, že kvůli koronaviru zmeškají start nového ročníku německé ligy. Čtyři dny před úvodním zápasem je totiž 14 členů klubu včetně tří hráčů a asistenta trenéra v karanténě.

 

@1FSVMainz05, Twitter

"Všichni nakažení byli okamžitě umístění do domácí karantény. Až na lehké příznaky jsou všichni v pořádku," uvedla v prohlášení Mohuč, která jména nemocných nezveřejnila a kvůli epidemii zrušila dnešní trénink.

Mohuč má do nové sezony vstoupit v neděli domácím zápasem s Lipskem, utkání je ale kvůli vysokému počtu nakažených ohroženo. Aby mohl tým nastoupit, potřebuje minimálně 13 zdravých hráčů včetně brankáře.

"Pravidla jsou jasná a momentálně počítáme s tím, že se hrát bude. Úřady nám doporučily zrušit dnešní trénink, a jak to bude dál, to teprve uvidíme," řekl deníku Bild člen představenstva Stefan Hofmann.

ČTK

Časová osa: Bundesliga 2021/22

Filtr článků - Německo


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..