Bývalý fotbalový rozhodčí byl uškrcen svým milencem při sexu

14. září 2021 15:35 - Saská Kamenice/Praha

Německou nejvyšší fotbalovou ligou otřásá skandál vraždy bývalého bundesligového rozhodčího, kterého při sexu uškrtil jeho 22letý milenec Waldemar S. Skutek se stal již v lednu letošního roku, ale k soudu se případ dostává až nyní, kdy má být pachateli vyměřen trest. Podrobnosti činu, které vyplynuly z posledního vyšetřování, nyní plní stránky německého tisku.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Podle státního zástupce Stephana Butzkiese si měl obviněný Kazach s pozdější obětí telefonicky domluvit schůzku v bytě poškozeného za účelem pohlavního styku. „Obviněný škrtil pana (...) páskem od županu, až oběť nejevila známky života," stojí v obžalobě.

Údajný pachatel měl oběť ještě okrást o mobilní telefon, kreditní karty a blíže neurčenou hotovost. Obětí je 56letý rozhodčí, který v 90. letech pískal v německé bundeslize a 2. lize. Až do roku 2017 byl ženatý se ženou.

Utajovaný dvojí život vyplaval na povrch až po smrti

Od té doby vedl dvojí život, o kterém nikdo nevěděl. Jeho přítel Dietmar Neubart pro deník Bild řekl, že je možné, že svou orientaci objevil až po rozchodu s manželkou. „O jeho sklonech nikdo nic netušil," uvedl.

bp, Sport.cz

Časová osa: Bundesliga 2021/22

Filtr článků - Německo


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..