Schickovo zranění by nemělo být vážné, řekl trenér Leverkusenu

Zranění českého fotbalisty Patrika Schicka, který kvůli zranění nedohrál nedělní utkání německé ligy mezi Leverkusenem a Stuttgartem (3:1) by nemělo být podle trenéra Gerarda Seoaneho vážné. Reprezentační útočník se po vyšetřeních zapojil do rehabilitace a v příštích dnech ho čekají tréninky s týmem.

Patrik Schick oslavuje svou branku v zápase se Stuttgartem

"Absolvovali rehabilitaci. Musíme počkat na další tréninky, protože zápas byl jen před dvěma dny. V tuhle chvíli to ale nevypadá, že by zranění bylo vážné," uvedl na klubovém webu Seoane.

Schick se proti Stuttgartu podílel na triumfu vítěznou brankou, když si v 19. minutě naběhl na přihrávku Floriana Wirtze a zvýšil na 2:0. Zaznamenal čtvrtý ligový gól po sobě. V 51. minutě však musel předčasně vystřídat.

Další bundesligový gól v této sezoně slaví český útočník Patrik Schick.

Leverkusen, který tou dobou hrál bez vyloučeného Roberta Andricha, cenné vítězství udržel a patří mu s 10 body čtvrté místo v tabulce. Na vedoucí Bayern Mnichov ztrácí tři body.