Hertha Berlín - Düsseldorf 1:2Hubník skóroval, ale hrozí mu s Herthou další sestup

Berlín

Obránce Roman Hubník vstřelil vedoucí gól Herthy Berlín v úvodním utkání baráže o německou fotbalovou ligu, jeho tým ale nakonec doma podlehl Düsseldorfu 1:2. Českému reprezentantovi hrozí, že s týmem už podruhé sestoupí. Poprvé se to Hubníkovi stalo předloni hned po příchodu z pražské Sparty.

Roman Hubník z Herthy Berlín se raduje po gólu, který vstřelil Fortuně Düsseldorf.

Odveta se hraje v úterý 15. května na hřišti Düsseldorfu, který si účast v baráži zajistil třetím místem v druhé bundeslize. Fortuna má šanci vrátit se do nejvyšší soutěže po 15 letech.

Hubník se před 68 tisíci diváků na Olympijském stadionu trefil v 19. minutě typicky hlavou a dal svůj třetí gól v sezoně. Hostům se povedlo ve druhém poločase během sedmi minut skóre otočit. O výhře Düsseldorfu rozhodl vlastním gólem Ramos.