Rubriky:

Německo

Hlouška s Pekhartem povede v Norimberku bývalý kouč Tottenhamu

9. října 2013 10:30 - Norimberk

Novým trenérem fotbalistů Norimberku, mezi které patří i Adam Hloušek a Tomáš Pekhart, bude někdejší kouč Tottenhamu Švýcar Christian Gross. Podle německého listu Bild a švýcarského Blicku už se s bavorským klubem na spolupráci domluvil. Vedení šestnáctého celku bundesligové tabulky dohodu zatím nepotvrdilo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Na lavičce Norimberku skončil po nedělním debaklu 0:5 s Hamburkem trenér Michael Wiesinger, který nevydržel ve funkci ani rok. Pod jeho vedením mužstvo nedokázalo v úvodních osmi kolech německé ligy vyhrát.

Devětapadesátiletý Gross už trénoval v bundeslize v sezóně 2009/10 fotbalisty Stuttgartu. V Tottenhamu prožil nevydařené angažmá, které trvalo jen devět měsíců. Více se mu dařilo na domácí scéně. S Basilejí a Grasshopper Curych získal šest mistrovských titulů a pět triumfů ve Švýcarském poháru. Naposledy působil v Bernu, kde skončil loni v dubnu.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..