Rubriky:

Německo

Německý fotbalista Khedira kvůli zranění může přijít o šampionát

16. listopadu 2013 11:49 - Milán

Německý fotbalový záložník Sami Khedira si během pátečního přátelského zápasu s Itálií (1:1) poranil vazy v pravém koleně a hrozí mu až půlroční pauza. Hráč Realu Madrid je tak v nejistotě, zda se stihne připravit na mistrovství světa, které začne v Brazílii 12. června.

 

Alessandro Garofalo, Reuters

Šestadvacetiletý Khedira musel střídat v 67. minutě zápasu po souboji s Andreou Pirlem. Vyšetření magnetickou rezonancí na milánské klinice v sobotu odhalilo trhlinu v předním zkříženém vazu a v jednom z postranních vazů v pravém koleně.

„Sami musí jít na operaci, můžeme jen doufat, že na světový šampionát se stihne uzdravit," řekl lékař německého týmu Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt. „Je to pro něj hořká událost, ale je silná osobnost a velký bojovník. Přeji mu všechno nejlepší do rehabilitace, snad půjde rychle," řekl trenér Joachim Löw.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..