Mladá Boleslav hlásí posilu. Jinoch je novým sportovním ředitelem

8. srpna 2018 17:30 - Mladá Boleslav

Novým sportovním ředitelem fotbalové Mladé Boleslavi je Josef Jinoch. Do středočeského klubu přišel z druholigové Jihlavy, kde působil od loňského ledna. Před tím stejnou funkci vykonával také v pražské Slavii a Slovanu Liberec.

 

fkmb.cz

Ligový start mají Středočeši problematický, každá posila se hodí.

„Vzájemně jsme se oťukávali nejméně dva roky," poukazuje prezident klubu Josef Dufek.

„Nabídku z Mladé Boleslavi jsem v posledních letech obdržel už po několikáté. Nyní jsem se po pečlivé úvaze rozhodl, že ji přijmu. V Mladé Boleslavi vidím kvalitně fungující klub s velmi perspektivním hráčským kádrem. Chci svojí prací Bolce pomoci, aby znovu atakovala pohárové příčky," těší se nový sportovní ředitel Josef Jinoch.

V závěru předminulé sezóny Vysočinu krátce vedl i jako trenér a pomohl jí k udržení v nejvyšší soutěži. V minulém ročníku už Jihlava sestoupila.

"K jeho cti slouží, že odchází ve chvíli, kdy je mužstvo po sestupu stabilizované a dobře odstartovalo do soutěže," říká na adresu bývalého záložníka Slavie, Českých Budějovic, Liberce, Příbrami, Bohemians nebo Sappora ředitel jihlavského klubu Jan Staněk.

dos, ČTK, Sport.cz

  1:0 Sparta - Ml. Boleslav 1:0 dohráno
20211024T19:00:00+0200
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta vs. Ml. Boleslav
Sparta
Ml. Boleslav

Časová osa: Fortuna liga 2021/22

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..