Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Limberský zazpíval svým kritikům. Na Slavíka to nebude, přiznal

29. září 2018 10:29 - Plzeň

David Limberský po výhře své Viktorie Plzeň nad pražskou Spartou vzpomněl i na své kritiky. „No a ty, co mě hejtujou, tak těm chci zazpívat, i když to na Slavíka nebude...“ uvedl na instagramu a spolu s komentářem uveřejnil video, na němž interpretuje písničku Cizí zeď, kterou nahrála skupina předních českých umělců pod hlavičkou ONEMANSHOW Foundation.

 

Vít Šimánek, ČTK

Limberský si jako obvykle při utkáních se Spartou vyslechl mnoho nadávek. Fanoušky rozběsnil především účastí ve strkanicích, zejména když po čtvrthodině hry strčil do ležícího Benjamina Tetteha. Rozhodčí Pavel Julínek za tuto situaci udělil zkušenému obránci žlutou kartu.

Opora Plzně byla také u jediného konfliktu, po němž následovala červená karta. V nastaveném čase totiž gradovaly její neshody s Nicolae Stanciem, což vyvrcholilo faulem rumunského fotbalisty na Limberského mimo hlavní dění.

Po konzultaci s videorozhodčím Julínek poslal Stancia pryč ze hřiště. Krátce nato byl odpískán konec utkání a fanoušci hostů opět spustili hanlivý pokřik směrem k Limberskému.

Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..