Baník neuspěl s protestem proti sudímu Matějkovi

13. prosince 2006 20:58 - PRAHA

Komise rozhodčích fotbalového svazu ve středu zamítla protest vedení Baníku Ostrava proti výkonu rozhodčího Radka Matějka, který podle jejich mínění nesprávně vyloučil v posledním podzimním kole Pavla Bestu. O zamítnutí protestu, za který ostravský klub zaplatil kauci deset tisíc korun, informoval svazový sekretariát.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Ostravští si stěžovali, že Matějek nesprávně vyloučil jejich stopera v duelu na Slavii při souboji se Stanislavem Vlčkem. Podle komise však bylo udělení trestu Bestovi v souladu s pravidly a ostravská kauce propadla.

Neuspěla ani Mladá Boleslav, která protestovala proti výkonu rozhodčího Jana Jílka a asistenta Drahoslava Handlíře v duelu s Olomoucí. Komise ale bude celý případ zřejmě řešit ještě dodatečně. "Vzhledem k formálním nedostatkům v podání protestu ze strany Mladé Boleslavi nebyl projednán a klub bude vyzván k doplnění formalit," praví se v prohlášení.

Komise rozhodčích dnes rovněž oznámila jména arbitrů, které FIFA zařadila na listinu mezinárodních sudí. Český fotbal v zahraničí budou reprezentovat v pozici hlavních Jaroslav Jára, Pavel Královec, Matějek, Jílek a Jiří Jech, na seznamu asistentů jsou Jan Filgas, Patrik Filípek, Ivo Chytil, Antonín Kordula, Luděk Lhoták, Dušan Pospíšil, Petr Slavík, Martin Večeřa, Martin Wilczek a Miroslav Zlámal.

ČTK

  2:0 Slavia - Sparta 2:0 dohráno
20210411T18:30:00+0200
Slavia vs. Sparta
Slavia vs. Sparta
Slavia
Sparta

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..