Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Černé retro se vrací na Letnou. Sparta slaví 125. narozeniny

16. listopadu 2018 07:17 - Praha

Když před pěti lety na oslavu 120. narozenin klubu naposledy oblékli černé retro dresy, získali nakonec double a prožili svou nejúspěšnější sezonu v samostatné české historii. Teď mohou fotbalisté pražské Sparty doufat, že se k podobnému triumfu aspoň přiblíží. „Nevzdávat se. Tohle slovo mi vždycky Spartu definovalo,“ říká Tomáš Rosický v přiloženém videu ke 125 letům existence, které si klub připomíná právě dnes.

sparta.cz

Je reprezentační přestávka, a tak AC Sparta Praha oslaví významné jubileum společně s fanoušky při nejbližším domácím zápase s Jabloncem v neděli 25. listopadu.

Tým nastoupí ve speciálních černých retro dresech, které jsou již v prodeji ve fanshopu. Klub připravil 7 videí, která vyprávějí o jednotlivých érách historie klubu. Do Síně slávy bude inaugurován bývalý útočník Arnošt Pazdera. V poločase proběhne křest knih Andreje Kvašňáka a nové edice Železné Sparty.

Poslední kulaté jubileum slavila Sparta před pěti lety - a ve výročním zápase tehdy porazila Mladou Boleslav 4:1. Aktuálně je za Slavií a Plzní na třetí příčce ligové tabulky.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..