Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA KOLA: Záložníci táhnou sešívané za titulem, zbojníci obrali Spartu

4. prosince 2018 15:16 - Praha

Měly jim na sklonku nabitého podzimu docházet síly, jenže sešívaní si naopak upevňují výsadní postavení v tabulce. Slavia po dramatické bitvě vyhrála i v Opavě a dva její premianti se nominovali do ideální sestavy 17. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Po třech borcích dodalo Slovácko s Jabloncem.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Výbuch z Bordeaux se neopakoval, Slavia nakonec duel v Opavě otočila. Jak už se na podzim stává zvykem, za titulem ji táhnou hlavně záložníci. Dva góly dal Zmrhal, vítězný si pak připsal Souček. Prapor statečného nováčka držel především Kuzmanovič. Sešívaných se drží jen Plzeň, které se v zápase proti svojí Olomouci probral útočník Chorý.

Naopak Sparta si připsala další blamáž, na Slovácku ji přemohli o záchranu hrající zbojníci. Mladý brankář Trmal chytil penaltu, skóre srovnal Zajíc a pevné nervy při exekuci pokutového kopu prokázal Havlík - na rozdíl od letenských nešťastníků Kangy a Rističe...

Třetí tak už je Jablonec, který výrazně porazil Zlín. Gól a dvě asistence si připsal reprezentant Doležal, do listiny střelců se zapsali také obránci Lischka a Holeš (jeho trefa byla výstavní!). Jedenáctku kola doplňuje ostravský stoper Stronati, jehož Baník v Příbrami utnul sérii proher.

Sestava 17. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Trmal (Slovácko) - Holeš (Jablonec), Stronati (Ostrava), Lischka (Jablonec) - Havlík (Slovácko), Souček (Slavia), Kuzmanovič (Opava), Zmrhal (Slavia) - Zajíc (Slovácko), Chorý (Plzeň), Doležal (Jablonec).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..