Živě

Limberský zase provokuje. Vysmívá se Patrasové a předává jí žezlo za bouračku v opilosti

27. prosince 2018 18:29 - Praha

Nepřestane provokovat. Fotbalová sezona na českých trávnících pro letošek už skončila, ale průšvihář David Limberský je alespoň na sociálních sítích stále aktivní.

 

David W Cerny, Reuters

Krátce po jeho výpadu vůči slávistickému šéfovi Jaroslavu Tvrdíkovi si veřejně utahuje i ze známé herečky Dagmar Patrasové.

Limberský si herečku dobírá po její vánoční autonehodě, při níž údajně řídila pod vlivem alkoholu.

Plzeňský fotbalista v souvislosti s tím znovu upozornil na svoji tři roky starou havárii v opilosti, při níž zničil luxusní bentley, a následnou oslavu gólu proti Příbrami, při níž s úsměvem na tváři předstíral točení volantem.

David Limberský při oslavách titulu.

Petr Hloušek

Teď na svém instagramovém účtu vystavil koláž z inkriminované oslavy, na níž ale nasadil na svůj krk hlavu Patrasové. Svůj výtvor doplnil vzkazem: „Dádo no tak... Předávám ti žezlo a ať se ti daří."

roj, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..