Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Řezníček jedná o přestupu z Plzně do Lokerenu

11. ledna 2019 12:14 - Praha

Belgický Lokeren se rozhodl oživit dobrou zkušenost z českými fotbalisty a rád by získal posilu v týmu úřadujících mistrů z Plzně. Momentálně se jedná o přestupu třicetiletého útočníka Jakuba Řezníčka, který by mohl posílit aktuálně poslední celek belgické ligy. Informaci iSport.cz potvrdila agentura Sport Invest s tím, že Řezníček má o víkendu absolvovat zdravotní testy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Můžeme potvrdit, že ohledně možného přestupu Jakuba Řezníčka do Lokerenu jsme ve finální fázi jednání. Hráč by měl o víkendu odcestovat do Belgie na zdravotní testy," řekl ČTK mluvčí Sport Investu Pavel Pillár.

Řezníček má v Plzni smlouvu ještě na příští sezonu, ale zřejmě doplatí na velkou konkurenci v útoku Viktorie. V kádru obhájce českého titulu vedle něj figurují Tomáš Chorý, nová posila Jean-David Beauguel, navrátilec z hostování Marek Bakoš, mladík Tomáš Kepl a dlouhodobě zraněný Michael Krmenčík. V útoku může hrát i další posila Erik Pačinda.

Řezníček by v Lokerenu doplnil dalšího Čecha záložníka Lukáše Marečka. V belgickém klubu v minulosti působili také Jan Koller, Roman Vonášek, Martin Pěnička či Václav Budka.

ČTK, Sport.cz

ČT sport Budějovice - Ostrava dnes 18:00
20200228T18:00:00+0100
Budějovice vs. Ostrava
Budějovice vs. Ostrava
Budějovice
Ostrava

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..