Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Bale, Ribéry, Neymar. Charitativní plzeňská dražba dresů hvězd jde do finále!

14. ledna 2019 19:16 - Plzeň

Vydražit dresy fotbalových hvězd Garetha Balea, Francka Ribéryho, Patrika Schicka, trika podepsané týmy PSG, Manchesteru United anebo originální dresy hráčů plzeňské Viktorie z Ligy mistrů a zároveň pomoct dobré věci? Šance je už jen několik hodin, speciální aukce na podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně (NTKD) v úterý 15. ledna končí.

 

Twitter

Většina dresů v aukci je podepsaná buď konkrétním hráčem, nebo několika hráči A-týmu. Aukci se rozhodl na konci prosince podpořit také fanoušek Jan Sláma, který věnoval podepsané dresy mužstev, s nimiž se Viktoria utkala během skupinové fáze UEFA Champions League v roce 2013, tedy Bayernu Mnichov, Manchesteru City a CSKA Moskva.

Součástí aukce na podporu NTKD jsou i originální hrané dresy hráčů Viktorie Plzeň ze zápasů v Moskvě či z dvojutkání s Realem Madrid, samozřejmě rovněž podepsané. Výtěžek z akce (běží na adrese fcviktoria.sportovniaukce.cz) půjde na propagaci a podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně. K pondělnímu dopoledni bylo v aukci vytěženo 260 tisíc korun.

Poprvé viktoriáni podpořili NTKD před sedmi lety, před premiérovým startem v Champions League. Tehdy do registru dárců vstoupila kompletní plzeňská parta kolem Pavla Horvátha včetně trenéra Pavla Vrby a realizačního týmu.

sport.cz, Sport.cz

ČT sport Sparta - Budějovice dnes 18:00
20191122T18:00:00+0100
Sparta vs. Budějovice
Sparta vs. Budějovice
Sparta
Budějovice

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..