Živě

Teplice si pojistily hvězdy. S klubem prodloužili smlouvy čtyři klíčoví hráči

4. dubna 2019 14:52 - Praha

Fotbalové Teplice si dnes pojistily služby hned čtyř klíčových hráčů. Se severočeským celkem prodloužili smlouvy kapitán Admir Ljevakovič, brankář Tomáš Grigar a záložníci Tomáš Kučera s Aloisem Hyčkou. Klub o tom informoval na svých internetových stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Čtyřiatřicetiletý Ljevakovič působí na Stínadlech od roku 2007 a v Teplicích tak bosenského záložníka čeká už třináctá sezona.

"U něj záleželo celou dobu pouze na zdraví. Byli jsme domluveni, že si vždy na jaře sedneme a případně o rok prodloužíme smlouvu s teplickou legendou, kterou již teď bezesporu je," řekl sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Skoro stejně dlouho v Teplicích působí i šestatřicetiletý Grigar a bývalý gólman Sparty se klubu jako Ljevakovič upsal na rok.

Sedmadvacetiletý Kučera zamířil na sever Čech před třemi lety po působení v Jihlavě nebo Plzni a teď podepsal smlouvu do léta 2022. Univerzál Hyčka přišel předloni z Brna a jeho nová smlouva skončí v létě 2021.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..