Živě

Rozmíška v Opavě: Divadelní cvičení, rozčiloval se Jílek. Chová se jak ubrečená holka, kontroval Zavadil

15. dubna 2019 14:02 - Opava

Povedeným trestným kopem, který předcházel vítězné dorážce Tomáše Smoly v 83. minutě, přispěl k výhře Opavy nad Olomoucí 2:1. Nejstarší hráč ligy Pavel Zavadil byl ale vidět také při ostré slovní výměně u postranní čáry s trenérem hostujícího týmu Václavem Jílkem.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Olomouckému kouči se nelíbily teatrální pády některých domácích fotbalistů. „Zase budou všichni říkat, že Jílek brečí na tiskovce. Střetli jsme se, měl jsem pocit, že je to přihrané," nechtěl se zprvu ke slovní přestřelce Jílek vracet.

„Ale nelíbí se mi, že chlapi jako on nebo Smola jsou pořád na zemi. Každý kontakt se píská. Jsou to divadelní a plavecká cvičení a myslím, že zbytečná," osvětlil Jílek. „Já divadelní vložky po mých hráčích nechci," prohlásil olomoucký kouč.

Olomoucký trenér Václav Jílek.

Vlastimil Vacek, Právo

„Nechápu, proč se Venca Jílek vrací k věcem, které se staly během zápasu, proč to vytahuje ven. Chová se jako ubrečená holka, které sebrali hračku. Křičel po paní Adámkové (hlavní rozhodčí utkání), zastal jsem se jí," namítl 40letý Zavadil.

„Tyhle věci by měly zůstat na hřišti. Jeho problémem je, že nehrál nikdy velký fotbal. Není to tak dávno, co mu hrozil vyhazov, a to byl zalezlý. Neumí přijmout porážku," dodal Zavadil.

Opava vyhrála na svém stadionu podruhé v řadě a přiblížila se Teplicím, které okupují poslední místo ve skupině o Evropskou ligu na dva body. „Máme reálnou šanci se tam dostat, ale čekají nás teď dva těžké zápasy na Baníku a se Spartou. Spíše se soustředíme na to, abychom získali co nejvíce bodů a měli nějaký polštář před týmy zespod tabulky. Protože ta nadstavba bude hodně těžká," přiblížil Zavadil.

tom, Sport.cz, Právo

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..