Živě

Kapitán Jindřišek prodloužil o další rok smlouvu v Bohemians

13. května 2019 14:28 - Praha

Fotbalista Josef Jindřišek bude i v příští sezoně působit v Bohemians 1905. Osmatřicetiletý kapitán vršovického týmu prodloužil s vedením Klokanů o další rok smlouvu, která mu měla vypršet letos v létě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jindřišek působí v klubu už od roku 2009. Defenzivní záložník zasáhl v této sezoně do 17 kol první ligy a dal dva góly. V posledních zápasech je stabilním členem základní sestavy. Celkem má v nejvyšší soutěži na kontě 318 startů a 19 branek. S Klokany aktuálně bojuje o udržení v lize, tým z Ďolíčku je třetí v šestičlenné skupině o záchranu nadstavbové části soutěže.

Jindřišek si možnost sestupu vůbec nepřipouští. "Samozřejmě jsem rád, že tu můžu ještě jeden rok hrát první ligu. Doufám tedy, že se co nejdříve zachráníme, a příští sezona bude lepší než tahle," uvedl pro klubový web.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..