Živě

Pohroma sparťanského kádru nekončí. Také Pulkrab je po operaci, možná čeká i Drchala

19. května 2019 15:06 - Praha

Nikoliv sedm statečných, ale sedm zraněných. Fotbalovou Spartu v závěru sezony znovu decimuje rozsáhlá marodka. Úročník Matěj Pulkrab se v pátek podrobil operaci Achillovy šlachy. Očekávaná doba jeho návratu do zápasového režimu je stanovena na čtyři měsíce, nicméně může se měnit v závislosti na úspěšnosti rehabilitace. Zdravotní potíže má od utkání proti Liberci také další útočník Václav Drchal. Sezona pro něj skončila a čeká se na další postup.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pokud jde o Drchala, zdravotní tým momentálně v případě léčby jeho poraněného kolene zvažuje další postup, k operačnímu výkonu však prozatím nedošlo. Talentovaný útočník projde ještě dalším kontrolním vyšetřením.

„Víme, že Vašek i Matěj mají velkou vůli Spartě v budoucnu hodně pomoct. A my jim v návratu na hřiště pomůžeme," ujišťuje na klubovém webu sportovní ředitel Tomáš Rosický.

Mimo hru je tedy ze zdravotních důvodů již sedm hráčů: Ben Chaim, Kadlec, Dočkal, Panák, Costa, Pulkrab, Drchal.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..