Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Sparťanský talent po operaci! Hrát bude až v příštím roce

10. června 2019 16:02 - Praha

Devatenáctiletý fotbalový útočník Sparty Václav Drchal podstoupil operaci kolene a podle prvních odhadů na klubovém webu se na hřiště vrátí až v příštím roce. "Špatné zprávy," píše sparta.cz stroze.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Mladý útočník Drchal nedokončil uplynulou sezonu, podstoupit operaci kolene. "Jeho absence bude po operačním zákroku, který absolvoval po skončení uplynulého ročníku na klinice v Německu, bohužel dlouhodobá a jeho návrat na hřiště je aktuálně plánován až na příští kalendářní rok," píše dále web.

Drchal si přivodil poranění kolene při utkání 2. kola nadstavby proti Liberci. Po absolvování vyšetřeních v Čechách a v Německu lékaři rozhodli o operaci. Stejné koleno přitom měl operované už v minulém roce.

Václav Drchal ze Sparty.

Vlastimil Vacek, Právo

Drchal podstoupil zákrok v Augsburgu u stejného operatéra, který provedl už první vážnější operaci Drchalova kolene. „Jsem v Německu už čtrnáct dní, na víkend jsem byl doma. Ještě týden absolvuji rehabilitaci v Augsburgu, pak uvidíme, jak bude léčba postupovat dál," říká Drchal pro web.

„Pro Vaška to není jednoduchá situace, ale je to bojovník a zvládne to. Bude mít odpovídající zázemí a péči, s návratem do tréninkového a pak i zápasového režimu mu každý z nás pomůže, jak jen bude moct," uvádí sportovní ředitel Tomáš Rosický.

vap, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..