Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Plzeňský talent jde hostovat do Opavy. Přijde však o EURO

3. července 2019 10:26 - Westendorf

Záložník plzeňské Viktorie Pavel Šulc odchází na roční hostování do Opavy. Osmnáctiletý talent se na podzim prosazoval v mládežnické obdobě Ligy mistrů, jaro strávil na hostování v druholigové Jihlavě.

 

fcviktoria.cz

„Pavel je velmi talentovaný fotbalista, což ukazoval celou minulou sezonu, kdy se i ve velmi mladém věku dokázal prosadit mezi dospělými. Je to pro něj opět krok kupředu, protože si v nadcházející sezoně bude moci vyzkoušet prvoligový fotbal. V Opavě bude mít určitě větší herní vytížení, než by měl u nás," citoval klubový web generálního manažera Viktorie Adolfa Šádka.

Kvůli šanci zahrát si českou nejvyšší soutěž se nezúčastní nadcházejícího mistrovství Evropy hráčů do devatenácti let v Arménii. „I když o šampionát přijdu, vnímám hostování v Opavě jako další velký kariérní krok. Možnost poprat se o místo v sestavě prvoligového týmu je pro mě výzva. Věřím, že mi hostování pomůže herně se zase o něco posunout," uvedl Šulc.

Ten v pondělí opustil výpravu Západočechů, kteří jsou až do pátku na herním soustřední v rakouském Westendorfu, a nabral směr Opava. „Chci tam ukázat to nejlepší, co ve mně je, a za rok se opět poprat o místo v Plzni," dodal mladík.

neu, Westendorf, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..