Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Tepličtí fotbalisté Szabó a Zoubele budou hostovat v Kladně

18. července 2007 18:44 - TEPLICE

Dres fotbalistů Kladna budou v nadcházející sezóně oblékat také Ondřej Szabó a Lukáš Zoubele. Oba záložníci přicházejí do klubu na roční hostování z Teplic. ČTK o tom informoval teplický obchodní ředitel Petr Heidenreich. Zároveň dementoval, že by Teplice jednaly o přestupu kladenského záložníka Václava Kaliny, který nakonec přestoupil do Mladé Boleslavi.

Tvořivý záložník Szabó přišel do Kladna na testy již na začátku letní přípravy a přesvědčil. V Teplicích se pokoušel prosadit od svého přestupu v létě 2004, ale i vinou zdravotních problémů se mu to nepodařilo. V lize za severočeský klub nastoupil jen v šestadvaceti zápasech a letos v lednu byl uvolněn na hostování do Sokolova. Ještě před Teplicemi oblékal v lize dres Hradce Králové a Bohemians.

Jednadvacetiletý Zoubele pochází z teplické mládežnického základny, žlutomodrý dres ale oblékal jen v třetiligové rezervě. Loňskou sezonu strávil na hostování v Ústí nad Labem. Ke kladenskému týmu se připojil minulý týden a také on na testech uspěl.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..