Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Rekordní nabídka za hrdinu Slavie? Tvrdík chce minimálně dvojnásobek. A řekl kolik

3. prosince 2019 08:28 - Praha

Skvělý podzim fotbalové Slavie udělal ze strůjců úspěchu českého mistra velmi žádané zboží i na evropském přestupovém trhu. Není divu, že zájem strhává také reprezentační gólman Ondřej Kolář, který přiváděl v Lize mistrů k zoufalství i takové velikány jako Lionel Messi. Do Edenu už dorazila první předběžná nabídka na brankářovy služby z francouzského Nice, ale klubového šéfa Jaroslava Tvrdíka nechala ledově klidným.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Poté, co Kolář vychytal v neděli další nulu v lize proti Karviné, připustil zvýšený zájem o brankářský klenot i kouč sešívaných Jindřich Trpišovský.

„Jezdí se na něho dívat hodně klubů. A velkých," prozradil kouč. „Pravdou je, že jeden klub už u nás jednat byl a předložil nabídku s hodně zajímavou částkou. Přestupové okno se ale teprve otevře, takže uvidíme," pokračoval.

Sestřih zápasu Ligy mistrů Barcelona - Slavia

O2 TV Sport

O jeho slovech podrobně referoval Sport.cz, na jehož článek ale reagoval klubový šéf Tvrdík a prohlášení svého podřízeného notně korigoval.

„Jindru považuji za fotbalového boha, ale nabídky začnu seriózně studovat tak na dvojnásobku té, co přichází," napsal předseda představenstva Slavie na Twitteru.

Tím spustil vlnu spekulací, na kolik tedy OCG Nice s věhlasným Patrickem Vieirou na pozici kouče Koláře ocenilo. Sám Tvrdík se tedy rozhodl více odhalit karty a celé záležitosti dodat konkrétnější kontury.

Body v Edenu zůstaly, zůstane i brankář Kolář? Hodně zajímavá nabídka už přišla, prozradil Trpišovský

„Nabídka na Ondru z Nice ještě nedorazila, jen indikativní od agentury. Měla by být na 8 milionů euro (přes 200 milionů korun). Můj názor - chceme minimálně dvojnásobek," uvedl klubový šéf.

roj, Sport.cz

ČT sport Bohemians 1905 - Ostrava dnes 17:30
20191206T17:30:00+0100
Bohemians 1905 vs. Ostrava
Bohemians 1905 vs. Ostrava
Bohemians 1905
Ostrava
  Liberec - Slavia dnes 19:30
20191206T19:30:00+0100
Liberec vs. Slavia
Liberec vs. Slavia
Liberec
Slavia

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..