Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Trpišovský sáhl pro čtvrt milionu. Je to frajer, oceňují jej fandové

19. prosince 2019 11:50 - Praha

Je tu čas nadílek. Velkolepě ji pojal trenér fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský. Alespoň to tedy letí světem internetových sítí. Na české poměry neobvykle vysokou sumu věnoval psímu útulku Lesan v Kralupech.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„...daroval našim chlupatým kamarádům neuvěřitelných 250 000 Kč," stojí na Facebooku kralupského zařízení zpráva o Trpišovského počinu.

Asi není divu, že takovémuto kroku se dostalo takřka bezvýhradného uznání. „Za chlupáčky velké díky," píšou nadšení příznivci. „Smekám. frajer," přidávají další komentáře k vánočnímu pohlazení z jinak poněkud třaskavého Edenu, kde zřejmě dochází k dramatickým změnám.

https://www.facebook.com/utulek.lesan/posts/2365934650179722

Tvrdý úder pro mistra! Slavia přijde o klíčovou postavu. Nezmar klub opustí

Peníze mají být použity na ´nové a komfortnější ubytování Lesánků´. Obdobné nadílky probíhají v dalších městech.

https://www.facebook.com/utulek.lesan/posts/2365930200180167

Podle zákulisních odhadů je Trpišovský nejlépe placeným trenérem nejvyšší domácí soutěže se 750 000 korun měsíčně. Jeho příspěvek je i přesto zcela mimořádný. „Moc děkujeme a přejeme panu Trpišovskému i celé jeho rodině hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce 2020," stojí dále na Facebooku útulku.

vap, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..