Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Jablonec hlásí jediný odchod, v zimě se vydá do Španělska

6. ledna 2020 22:15 - Jablonec nad Nisou

Fotbalisté Jablonce zahájí v úterý ráno zimní přípravu prakticky se stejným kádrem, s nímž zakončili na třetím místě tabulky podzimní část ligové sezony. Jedinou změnou je odchod záložníka Jana Sýkory po vypršení hostování zpět do Slavie, se kterou klub jedná o dalším hráčovu možném působení na severu Čech.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Kádr je prakticky beze změn. Žádní noví hráči a nikdo neodchází. Jen mimo Sýkory, který se vrátil do Slavie," uvedl v tiskové zprávě jablonecký trenér Petr Rada.

Kádr Severočechů na startu přípravy čítá 28 hráčů. Jablonečtí se na vstup do jara budou nejprve chystat na tradičním zimním turnaji Tipsport lize a poté se vydají na soustředění do Španělska.

Příbram zahájila přípravu s Jindráčkem a Šašinkou, chybí Zeman i asistent trenéra

"Změna to asi bude, nikdy jsme tam nebyli. Možná někteří hráči někdy jo. Uvidíme, jaké to bude. Teď jsme byli poslední dvě zimy v Portugalsku, kde to bylo velice dobré. Teď přišla změna. Věřím, že si to hráči budou chválit," uvedl Rada.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..