Dukla - Příbram 6:0Druholigový tým z Julisky se vytáhl, vítězem zimní Tipsport ligy je Mladá Boleslav

Sami už měli Středočeši dávno dohráno, museli ještě čekat na výsledky závěrečných zápasů. A díky nim se fotbalisté Mladé Boleslavi stali celkovými vítězi zimní Tipsport ligy. Turnaj se hrál ve čtyřech skupinách, o konečném pořadí rozhodla společná tabulka ze všech odehraných zápasů. Na závěr skupiny A se vytáhla druholigová Dukla, která rozstřílela prvoligovou Příbram 6:0.

Trenér Dukly Praha Roman Skuhravý oslavuje gól.

Mladé Boleslavi stačilo k celkovému prvenství sedm získaných bodů. Během středy se před český tým mohly dostat ještě Nitra a Skalica. Oba slovenské celky ovšem prohrály, takže šanci na prémii 160 tisíc korun pro vítěze turnaje promarnily.

Za Mladou Boleslaví se seřadily tři týmy se ziskem šesti bodů - druzí Bohemians, třetí Zbrojovka Brno a čtvrtý Jablonec.

Příbram odnesla loučení s turnajem debaklem. Dukla po většinu zápasu na hřišti jasně dominovala a po poločase vedla už 4:0. Ve druhé půli pak přidala další dvě branky a jednoznačně zvítězila. Do zápasu navíc zasáhla i nová posila jejího kádru, Marek Fábry.