Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Velký den Součků. Taky Sparta chce mít jednoho... A kde skončil její bývalý bombarďák?

29. ledna 2020 17:25 - Praha

Zajímavá shoda. Ve chvíli, kdy fotbalová Slavia dotahuje odchod svého lídra Tomáše Součka do anglické Premier League, dokončuje podle zákulisních informací její letenský rival přestup jeho jmenovce Filipa. Nadějný mladík je blízko přestupu do Sparty. Nové angažmá každopádně konečně našel Wilfried Bony, který velkou kariéru nastartoval právě v rudém dresu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Mladíci mají na Letné po nástupu sportovního ředitele Tomáše Rosického do funkce zelenou. Přestup Filipa Součka by do jeho koncepce zapadal.

Sparta přestup devatenáctiletého záložníka údajně dotahuje, měl by být oznámený v nejbližších dnech. Cena se pohybuje okolo 15 milionů korun, jaro by měl talent odehrát ještě v Opavě.

Rekordní přestup na světě. Slávistický šéf Tvrdík potvrdil, že Souček už patří Kladivářům

Fanoušci hned mají nové sousto. Souček má podobný sestřih jako Alex Král, má stejné příjmení jako hvězda sešívaných, ale kopat bude za rivala...

A když už je řeč o přestupech, po podzimu bez angažmá se konečně uchytil Wilfried Bony. Útočník z Pobřeží slonoviny, na něhož na Letné dodnes rádi vzpomínají, bude kopat za saúdskoarabský Al Ittihad.

Bony to dotáhl až do Manchesteru City, postupně však jeho kariéra začala stagnovat. Další díl napíše na arabské štaci.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..