Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Šmicer se znovu zranil a bude chybět v derby

3. října 2007 20:44 - PRAHA

Záložník fotbalové Slavie Vladimír Šmicer je znovu zraněný a nezasáhne do pondělního prestižního derby se Spartou. Tentokrát si ofenzivní hráč poranil při tréninku lýtkový sval a jeho návrat na trávník po předchozích zdravotních problémech se může oddálit možná až o další měsíc.

"Bolest přišla po kondičním tréninku, čekají mne důkladná vyšetření. Doufám, že se během reprezentační pauzy dám dohromady," uvedl čtyřiatřicetiletý Šmicer pro slávistický web.

Zkušený reprezentant a vítěz Ligy mistrů z éry svého působení v Liverpoolu posílil pražský klub v letní přestávce, opakovaně jej však sužují nejrůznější zdravotní potíže. Naposledy odehrál Šmicer na konci srpna jen pár minut v utkání třetího předkola Ligy mistrů proti Ajaxu Amsterodam, který nedokončil kvůli nataženému stehennímu svalu. Od té doby do hry nezasáhl. V nabité podzimní sezoně zatím nastoupil od začátku jen k pěti zápasům.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..